Hardcase HNMS14HT High Tension Case
Koffer voor Marching Snare Drum
- Koffer voor high tension marching snare drum
- Met ingelijmde schuimstof pads
- Stevige draaggrepen
- Scheurbestendige riem met quick lock-sluiting
- Diameter: 47,6 cm
- Max. diepte: 33 cm
Leverbaar sinds December 2019
artikelnummer 480373
verkoopseenheid 1 stuk
Diameter in inches 14"
Depth in inches 12"
Colour Black
Hardcase HN22B Bass Drum Case Koffer voor kickdrum * Nog sterkere straps en bevestigingen * Diameter: 678 mm * Minimale ...
Hardcase HN20B Bass Drum Case Drumcase * Bass Drum Koffer * Voor 20" Bassdrum * Diameter binnenzijde: 606 mm * Maximale ...
Hardcase HN14FT Hardcase voor Floor Tom of Tom Tom * Diameter: 47,6 cm * Maximale diepte: 38,1 cm * Voor 14" Floor Tom *...
Hardcase 14" Snare Case F.Lined Granite Snare Case * Voor 14" snares met een diepte tussen 5" en 7" * Fully lined versio...
Hardcase HN18B Bass Drum Case Koffer voor kickdrum * Nog sterkere straps en bevestigingen * Diameter: 561 mm * Minimale ...
Hardcase HN18FT Floor Tom Case Drumcase * Stand-TomTom Koffer * Voor 18" Floor Tom * Binnemaat: 58,10 cm * Maximale Diep...